Poznaj nas

PROSTA POSTAĆ - POZNAJ NAS

CZEŚĆ!

Bardzo nam miło gościć Cię w miejscu, w którym Prosta Postać trzyma pieczę nad prostą postacią produktów. Nam to znaczy Natalii i Marcinowi - jej załodze. 

Naszym celem jest przedstawienie Ci produktów starannie wyselekcjonowanych, w których dobrzy ludzie umieścili dary natury. Swoją miłość do niej także. 

Nie zawsze więcej znaczy dobrze. Prosta Postać proponuje Ci kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji twarzy, ciała czy włosów o naturalnym, organicznym składzie. Często wegańskie. Takie bez dodatków ulepszaczy. Natura ich nie potrzebuje. 

Na pokładzie Prostej Postaci znajdziesz samych polskich producentów, którzy zadbali o każdy element składu swoich wyrobów. Możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Produkty, które tu znajdziesz są przyjazne środowisku. Zgodnie z ideą LESS WASTE zadbaliśmy o to, aby były opakowane w tworzywa ekologiczne, pochodzące z recyclingu.

Postaraliśmy się, aby większość kategorii miała krótki opis, charakterystykę produktów. Zawarliśmy tam najważniejsze informacje - tak, aby odpowiednio wprowadzić Cię do strefy Prostej Postaci i tego, co Ci proponuje. Znajdziesz tam nieraz istotne wskazówki odnośnie do pielęgnacji, jak i pomoc w określeniu swojego typu cery czy typu włosów. W ten sposób możesz łatwiej odszukać odpowiednie produkty i rozpocząć świadomą pielęgnację!

🌱Naturalny skład kosmetyków i akcesoriów - kosmetyki Prostej Postaci w prostej postaci

🌱Ekologiczne opakowania

🌱Dobrzy ludzie

Chcemy, abyś miał realny wpływ na to co się dzieje u Prostej Postaci. Dlatego w razie pytań, pomysłów, uwag czy opinii śmiało do nas napisz! Twoje zdanie jest dla nas super ważne!

Niech strefa Prostej Postaci będzie miejscem dla każdego.

Przesyłamy uśmiechy ~ Natalia, Marcin i Kluska

poznaj nas prosta postać

Zaznaj więc z nami prostoty.

Takiej, która się wyróżnia. 

Jest wartościowa. 

Jest dobra. 

Poczuj ją. 

Fajnie, że jesteś.

Tu dobrze się składa.

POCZUJ PROSTOTĘ!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl